SWP7

Jedyny taki sklep z gotowymi stronami www na sprzedaż!

wp logo czarne2
POMOC - PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Najczęściej zadawane Pytania i odpowiedzi

Aby ułatwić Państwu zrozumienie funkcjonowania naszego sklepu, zachęcamy gorąco do przeczytania wszystkich pytań oraz odpowiedzi.

Jedyny taki w Polsce sklep internetowy z gotowymi stronami www, sklepami oraz portalami do kupienia w ciągu kilku sekund za grosze. Wybrany produkt instalujemy na serwerze oraz wyznaczonej domenie – wszystko jest w cenie.

Oczywiście, możecie Państwo sami to zrobić za pomocą naszych poradników oraz odpłatnie zlecając to naszej firmie. Jesteśmy w stanie wdrożyć dowolną zmianę wizualną oraz techniczną na stronie.

W cenie za daną stronę www otrzymujesz jej całą zawartość oprócz brandowych elementów graficznych, zdjęć oraz treści należących do firmy, dla której realizowaliśmy projekt. Oprócz tego w cenie zawarta jest instalacja na serwerze oraz wyznaczonej domenie. 

Niemalże wszystkie nasze gotowe strony są zrealizowane dla systemu WordPress oraz WooCommerce (dodatek sklepowy dla WordPressa).

Tak, wszystkie płatne wtyczki dla WordPressa są zawarte w cenie.

Oczywiście, każda strona internetowa jest bardzo intuicyjna i łatwa w edycję. Nawet początkujący administrator strony będzie w stanie wprowadzać odpowiednie treści na stronie www.

Tak, prawa autorskie są przekazywane wraz z kupnem danej strony internetowej.

Plusów jest ogrom. Przede wszystkim oszczędność czasu, otrzymujecie Państwo gotową stronę w ciągu dosłownie kilku sekund. Kolejna kwestia to koszty. W poważnej firmie IT cena za wykonanie strony www sięga niekiedy od 5000 – 10 000 zł netto. U nas możecie Państwo kupić nowoczesną stronę www w kwocie 500 zł netto.

Aktualizacje są już po stronie klienta. W swojej ofercie posiadamy usługę administracji strony w kwocie 199 zł netto/miesiąc.

Koszyk Zamknij